Łódź, ul. Rokicińska | Wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Kraków, Rzeszów - wynajem aut - GB Rent
ul. Rokicińska 78, 92-302 Łódź
Godziny pracy
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łódź, ul. Rokicińska

GB Rent - wynajem samochodów w Łodzi, oferuje podstawienie i odbiór samochodów w każdym miejscu miasta po wcześniejszym uzgodnieniu. Doświadczony zespół pracowników w wynajmie samochodów szybko załatwi z Państwem formalności tak aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się wynajętym autem. Fachowa obsługa pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego samochodu. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi posiada wielu zadowolonych i stałych klientów którzy polecają nasze usługi.

Wynajmując samochód w łŁodzi będziecie Państwo mogli zaplanować podróż tak aby zwrócić auto w innych oddziałach firmy Pro Rent: w Rzeszowie, Krakowie, Tarnobrzegu lub w Warszawie.

Oddział firmy Pro Rent w Łodzi oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy dla firm.

Oferujemy możliwość wynajmu samochodów na kilka lat oraz możliwość odkupienia samochodów po wynajmie. Korzystając z takiej opcji wynajmu aut klient nie musi tworzyć i utrzymywać działu transportu, rozliczać szkód komunikacyjnych, prowadzenia kontroli stanu samochodów. Wynajem samochodów w opcji długoterminowej niesie ze sobą wiele korzyści o czym możecie Państwo przeczytać w zakładce „Wynajem długoterminowy”.

W naszej flocie posiadamy szeroki wachlarz samochodów. Wszystkie samochody są nowe, sprawne i na bieżąco serwisowane. Wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń oraz pakiet assistance. Oferujemy wynajem aut od najmniejszych samochodów po samochody dostawcze oraz wieloosobowe.

Oddział firmy Pro Rent w Łodzi prowadzi również wynajem samochodów z kierowcą oraz obsługę biznesową konferencji. W takim przypadku każdorazowo przygotowana jest indywidualna oferta.

Znajdź auto
:
: