Łódź, ul. Rokicińska | Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut - GB rent
ul. Rokicińska 78, 92-302 Łódź
Godziny pracy
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łódź, ul. Rokicińska

GB Rent - wynajem samochodów w Łodzi, oferuje podstawienie i odbiór samochodów w każdym miejscu miasta po wcześniejszym uzgodnieniu. Doświadczony zespół pracowników w wynajmie samochodów szybko załatwi z Państwem formalności tak aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się wynajętym autem. Fachowa obsługa pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego samochodu. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi posiada wielu zadowolonych i stałych klientów którzy polecają nasze usługi.

Wynajmując samochód w łŁodzi będziecie Państwo mogli zaplanować podróż tak aby zwrócić auto w innych oddziałach firmy Pro Rent: w Rzeszowie, Krakowie, Tarnobrzegu lub w Warszawie.

Oddział firmy Pro Rent w Łodzi oferuje wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy dla firm.

Oferujemy możliwość wynajmu samochodów na kilka lat oraz możliwość odkupienia samochodów po wynajmie. Korzystając z takiej opcji wynajmu aut klient nie musi tworzyć i utrzymywać działu transportu, rozliczać szkód komunikacyjnych, prowadzenia kontroli stanu samochodów. Wynajem samochodów w opcji długoterminowej niesie ze sobą wiele korzyści o czym możecie Państwo przeczytać w zakładce „Wynajem długoterminowy”.

W naszej flocie posiadamy szeroki wachlarz samochodów. Wszystkie samochody są nowe, sprawne i na bieżąco serwisowane. Wszystkie pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń oraz pakiet assistance. Oferujemy wynajem aut od najmniejszych samochodów po samochody dostawcze oraz wieloosobowe.

Więcej informacji znajdziesz na podstronie wypożyczalnia samochodów osobowych Łódź

Oddział firmy Pro Rent w Łodzi prowadzi również wynajem samochodów z kierowcą oraz obsługę biznesową konferencji. W takim przypadku każdorazowo przygotowana jest indywidualna oferta.

Znajdź auto
:
: