Wynajem długoterminowy samochodów Rzeszów | Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut - GB rent

Wynajem długoterminowy samochodów Rzeszów

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO SAMOCHODÓW W Rzeszowie?

Nieustannie rozwijająca się stolica województwa podkarpackiego jest miejscem funkcjonowania wielu firm, które mają swoje oddziały również w okolicach Rzeszowa. Długoterminowy wynajem auta w tym mieście zapewni przedsiębiorcom możliwość wygodnego dojeżdżania do pracy czy na spotkania biznesowe bez konieczności zakupu pojazdu oraz ponoszenia kosztów związanych z jego serwisowaniem. To także świetne rozwiązanie dla osób realizujących czasowe kontrakty na południu Polski. Jako wypożyczalnia samochodów gwarantujemy atrakcyjne stawki za korzystanie z dostępnych w naszej ofercie modeli – zarówno osobowych, jak i dostawczych. Gwarantujemy ich nienaganny stan techniczny, który na bieżąco kontrolujemy i usuwamy wszelkie wykryte usterki.

WYNAJEM  DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODÓW w Rzeszowie - ELASTYCZNA OFERTA

Mający wielu zwolenników wynajem długoterminowy samochodów w Rzeszowie to rozwiązanie, przy którym jesteśmy w stanie ustalać limity przebiegu miesięcznego według indywidualnych preferencji klientów. Oprócz tego gwarantujemy przejrzystość umów oraz minimum formalności związanych z ich podpisywaniem. Ponieważ wyróżnia nas elastyczność, proponujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut na preferencyjnych warunkach. Udostępniane pojazdy możemy dostarczyć pod wskazany adres.

Co bardzo istotne, gwarantujemy brak tzw. ukrytych opłat, dzięki czemu najemca ma z góry ustaloną stałą ratę miesięczną i dodatkowo ponosi jedynie koszty tankowania. Ewentualne serwisy przeprowadzamy we własnym zakresie, a na czas ich trwania proponujemy wypożyczenie auta zastępczego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji na temat oferty!

Znajdź auto
:
: